• Zavolejte nám:

  224 819 587

 • Otevírací doba:

  Po – Pá 9:00 – 21:00
  So 10:00 – 18:00
 • Navštivte nás:

  Valentínská 7,
  Praha 1, 110 00

O našem kadeřnickém salónu

Náš salon se nachází v samotném srdci starobylé Prahy. Samotný salon navozuje milou a rodinnou atmosferu. 

Co se týče toho, co u nás naleznete, jsou kompletní kadeřnické a holičské služby na vysoké odborné úrovni, ale také kompletní nabídku péče o nehty.

I přes to, že se nacházíme v centru Prahy jsou naše služby i tak za velmi příznivé ceny.

Náš tým se skládá z profesionálů, které jsme pečlivě vybírali. Každý je něčím jedinečný a mají velké zkušenosti, viz profily kadeřníků.

Kadeřnický salon se poprvé otevřel 1.5.2001 a úspěšně prosperujeme tedy již 17 let . O této doby se naše stálá klientela velmi rozšířila. Snad i proto, že se neustále snažíme o zkvalitňování servisu a zařazování nových módních trendů.

V našich začátcích jsme měli i “ komickou” přezdívku U Střihorukých Edwardů, jelikož u nás převažovalo vždy více kadeřníků než kadeřnic .

Název salonu Barbarella vznikl podle majitelky salonu paní Barbory Grafnetrové.

Barbora Grafnetrová má nejenom bohaté zkušenosti s kadeřnictvím, ale také dlouhodobé zkušenosti v oboru cvičební . I proto byl její pořad Aerobic s Bárou , který uváděla ČT 1 mnoho let , jeden z velmi oblíbených pořadů.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě 1000,- Kč na naše služby, je možné zakoupit v recepci našeho salonu. Možno zaslání i na dobírku. Více info na 224 819 587.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Jste nadšený kadeřník kadeřnice? Chcete pracovat v našem kolektivu? Rádi Vás pozveme na osobní pohovor. Neváhejte nás kontaktovat - info@barbarella.cz

Wifi

Po dobu poskytování našich služeb u nás můžete využít bezplatné bezdrátové připojení k internetu pro Váš notebook nebo mobilní telefon. WiFi Free !